Miseczka dressingowa z trzciny cukrowej fi 70 mm, 60 ml (paczka 100 szt.)
Opis
Miseczka dressingowa z trzciny cukrowej o pojemności 60 ml oraz średnicy 70 mm, w białym kolorze.
To praktyczne rozwiązanie idealne do serwowania sosów, dipów, dressingów, a także małych porcji deserów czy przekąsek. Doskonale sprawdzi się w restauracjach, barach szybkiej obsługi, food truckach czy firmach cateringowych. Kompaktowy rozmiar pozwala wygodnie porcjować dodatki. Idealnie sprawdzi się również podczas degustacji produktów na stoiskach promocyjnych, w hotelowych bufetach czy podczas eventów plenerowych. To doskonałe rozwiązanie do pakowania porcjowanych sosów do lunch boxów.
Wykonana w 100% z trzciny cukrowej, materiału w pełni biodegradowalnego. Jest lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Odporna na szeroki zakres temperatur - można w niej podawać zarówno gorące, jak i zimne sosy, bez ryzyka odkształceń. Naturalna bariera materiału skutecznie zapobiega przesiąkaniu.
Pokrywki do miseczek sprzedajemy osobno - znajdziesz je w produktach powiązanych!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 30 mm |
| Średnica | 70 mm |
| Pojemność | 60 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.