Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pudełko cukiernicze, transportowe o wymiarach 40 cm x 30 cm x 8 cm
Opakowanie na ciasto, torty, pączki i inne wyroby cukiernicze.
Wykonane ze sztywnego kartonu, które zabezpiecza zawartość.
Pomieści około 12 pączków.
Pudełko nie posiada atestu - niezbędne jest zastosowanie papieru lub worka!
| Numer produktu: |
PPM |
| Waga produktu (kg): | 6 |
| Zastosowanie: | do ciast, ciastek, pączków |
| Materiały: | papier |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 40 cm x 30 cm x 8 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 400 m |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 300 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.