Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Foremka papierowa do pieczenia - 2,4 x 1,6 cm (paczka 300 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 18793 |
| Waga produktu (kg): | 0,05 |
| Materiały: | papier |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 2,4 cm, wysokość 1,6 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 300 szt. |
| Wysokość | 16 mm |
| Średnica | 24 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
AlaMaKota
Polecam