Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Okrągła, papierowa forma do pieczenia o średnicy 19,7 cm, wysokości 2,7 cm i pojemności 600 ml.
Produkt wykonany z papieru pergaminowego z powłoką silikonową.
Wytrzymuje temperaturę w przedziale -40°C do 220°C.
| Numer produktu: | 87111 |
| Waga produktu (kg): | 0,14 |
| Materiały: | papier pergaminowy z powłoką silikonową |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica 19,7 cm, wysokość 2,7 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Wysokość | 27 mm |
| Średnica | 197 mm |
| Pojemność | 600 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z pergaminu, papier celulozowy |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.