Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z PLA prostokątny, 19,3 x 16,7 x 4,5 cm, 750 ml (paczka 75 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
|
Numer produktu: |
VKD-24 |
|
Waga produktu (kg): |
0,01 |
|
Materiały: |
PLA |
|
Certyfikat: |
wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
|
Warunki przechowywania: |
w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
|
Wymiary produktu: |
19,3 cm x 16,7 cm x 4,5 cm |
|
Kolor: |
transparentny |
|
Minimalna temperatura (°C): |
-15 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 75 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 193 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 167 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.