Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka papierowa, kraft, 18,5 x 3,3 x 3 cm (paczka 80 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Utrzymana w naturalnej kolorystyce kraftu.
Wykonana jest z tworzywa biodegradowalnego - materiał roślinny, świeże włókna.
| Numer produktu: | 87245 |
| Waga produktu (kg): | 0,63 |
| Materiały: | papier/papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 18,5 cm x 3,3 cm x 3 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | - |
| Maksymalna temperatura (°C): | - |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 80 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 185 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 33 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.