Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Talerz o wymiarach 20 cm x 20 cm.
Znacznie bardziej wytrzymały niż papierowe talerze: można przechowywać go w zamrażarce, ale również podgrzać w kuchence mikrofalowej.
Wykonany jest z ekologicznej i biodegradowalnej trzciny cukrowej.
Odporny na temperatury -15°C do 220°C.
Produkt można wyrzucić do brązowego pojemnika na odpady BIO lub kompostować.
| Numer produktu: | 45505 |
| Waga produktu (kg): | 0,81 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 20 cm x 20 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 200 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (3)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Basia
Witam serdecznie. Bardzo jestem zadowolona z Waszych produktów. Talerze są pięknym dopełnieniem do potrawy na niej podanej. Wszystko się pięknie komponuje. Oprócz talerzy mam parę swoich ulubieńców. Jak opakowania to tylko z Cantino. Super cena, zawsze miła obsługa przez telefon, szybki czas wysyłki. Nie zawiodłam się nigdy. Pozdrawiam.
hanka
Na grilla w sam raz były.
Karola
Fajna odskocznia od talerzy ze sztucznych tworzyw. Jakościowo pierwsza klasa ;)