Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Krystaliczny pojemnik fingerfood, pojemność 85 ml, wymiary 4 cm x 4 cm x 8,2 cm.
Wykonany jest z PS (polistyren).
Wytrzymuje temperatury do 70°C - nada się też do trochę ostudzonej galaretki.
Transparentność działa na korzyść deseru, ponieważ pięknie ukazuje każdą warstwę.
Idealnie sprawdza się do degustacji, jogurtów i deserów. Jest wygodny i poręczny.
Po zużyciu produkt należy wrzucić do żółtego pojemnika na odpady.
| Numer produktu: | 66371 |
| Waga produktu (kg): | 0,45 |
| Materiały: | PS |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 4 cm x 4 cm x 8,2 cm |
| Kolor: | transparentny |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 70 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 40 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 40 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 40 mm |
| Wysokość | 82 mm |
| Pojemność | 85 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polistyren (PS) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.