Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Pojemnik krystaliczny na przekąski o wymiarach 5,8 x 5,8 x 7,6 cm oraz pojemności 160 ml.
Idealne rozwiązanie przy degustacji potraw na przyjęciach, eventach cateringowych, a nawet weselach! Z łatwością podasz w nim mini porcje sałatek, przekąsek, owoców, deserów czy sushi. Transparentny, krystaliczny materiał pozwala na wyeksponowanie tego co znajdzie się w środku. A jego klasyczna forma podkreśla estetykę potraw, nie odwracając uwagi od tego, co najważniejsze – smaku i prezentacji!
Wykonany w całości z polistyrenu (PS), co sprawia, że jest niezwykle trwały.
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 20 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 58 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 58 mm |
| Wysokość | 76 mm |
| Pojemność | 160 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polistyren (PS) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.