Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do piwa, fi 95 mm, 400 ml (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Transparentny kubek do piwa o pojemności 400 ml i średnicy 95 mm.
Kubek cieszy się popularnością na eventach i wydarzeniach plenerowych, w beach barach i na koncertach. Świetnie się sprawdzi na piwo, lemoniadę czy też różnego rodzaju drinki. Transparentność pozwala na jak najlepsze wyeksponowanie Waszego napoju!
Wykonany z PP (polipropylenu), przeznaczony do wielokrotnego użytku, co potwierdzają certyfikaty producenta. Wytrzymuje temperatury aż do 80°C. Śmiało umieść po użyciu kubek w zmywarce i użyj ponownie zachowując jego ideę!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, kubek nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 120 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.