Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Kubek papierowy w kolorze białym o pojemności 180 ml i średnicy 70 mm.
Jesteśmy przekonani, że w 100% spełni Twoje oczekiwania - idealny na kawę, herbatę, a także do wszystkich zimnych napojów. Sprawdzą się w każdej kawiarni, cukierni, lokalu, który wydaje napoje na wynos. Napisz na nim kilka ciepłych słów w swojej kawiarni, aby umilić Klientowi dzień pyszną kawą. Użyj kubków również w domu podczas imprezy urodzinowej czy na grillu ze znajomymi.
Wykonany z papieru, dodatkowo zabezpieczony wewnątrz powłoką PE. Dzięki temu wnętrzu, kubek nie będzie przeciekał. Zabierz kubek na piknik czy wyprawę do parku.
Zgodnie z ustawą plastikową (SUP) kubek podlega dodatkowej opłacie - zawiera plastik.
Wykonujemy nadruki, a ten kubek jest stworzony, aby na nim pojawiło się Twoje logo. Skontaktuj się w tym celu z nami!
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 93 mm |
| Średnica | 70 mm |
| Pojemność | 180 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Grzegorz Pietrucha
Dobry, tani, nieprzepłacony.
Kordian
Zwykły kubek