Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ekologiczny kubek papierowy o pojemności 100 ml, średnicy 62 mm oraz wysokości 63 mm w białym kolorze.
To poręczne rozwiązanie idealne do serwowania espresso, małego cappuccino, shotów zdrowotnych czy smoothie. Świetnie sprawdzi się w kawiarniach, biurach, salonach usługowych oraz na eventach, gdzie liczy się wygoda i estetyka.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PE (polietylen). Takie połączenie to gwarancja szczelności i trwałości. Kubek wytrzymuje temperatury do 100°C, dzięki czemu bez obaw możesz serwować w nim gorące napoje, nie martwiąc się o odkształcenia czy przemakanie.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku, który pozwala zadbać o Twoją markę bez utraty naturalnej estetyki produktu.
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 63 mm |
| Średnica | 62 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bernard
Tanio i warto polecajka
Antek Patrycja
Bardzo tanio, jesteśmy zadowoleni.