Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Jednowarstwowy kubek papierowy o pojemności 180 ml, średnicy 70 mm oraz wysokości 92 mm w białym kolorze.
Praktyczne rozwiązanie do serwowania zarówno zimnych, jak i gorących napojów - od espresso, herbaty i cappuccino, po soki i lemoniady. Dzięki kompaktowej formie idealnie sprawdzi się w kawiarniach, punktach gastronomicznych, biurach, salonach beauty, a także podczas eventów i degustacji.
Wykonany z wysokiej jakości papieru zabezpieczonego dyspersją wodną, bez żadnych sztucznych dodatków. Biodegradowalny i w pełni bezpieczny dla środowiska, dzięki czemu po zużyciu może zostać poddany recyklingowi.
Oferujemy możliwość indywidualnego nadruku na naszych kubkach. Skontaktuj się z nami w tym celu!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 92 mm |
| Średnica | 70 mm |
| Pojemność | 180 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.