Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Kubek jednowarstwowy o pojemności 300 ml, średnicy 80 mm oraz wysokości 117 mm w kolorze białym.
Ten pojemny i poręczny kubek doskonale sprawdzi się przy serwowaniu zarówno gorącej kawy, jak i zimnych napojów, takich jak lemoniada czy mrożona herbata. Pojemność 300 ml to idealne rozwiązanie dla kawiarni, food trucków, biur czy punktów gastronomicznych oferujących napoje na wynos.
Wykonany z wysokiej jakości papieru, został dodatkowo wzmocniony cienką warstwą PE (polietylenu). Kubek jest odporny na temperaturę do 100°C, co oznacza, że z powodzeniem możesz serwować w nim także gorące napoje, bez obaw o odkształcenie czy przeciekanie.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku, który pozwoli eksponować logo lub informacje reklamowe.
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 117 mm |
| Średnica | 80 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/PE |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Krasnoludek
Mamy takie z nadrukiem 8)