Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ekologiczny jednowarstwowy kubek papierowy o pojemności 300 ml, średnicy 90 mm oraz wysokości 108 mm, w białym kolorze.
Pojemny i wygodny do serwowania gorących napojów takich jak kawa latte, czekolada na gorąco czy ziołowe napary, ale równie dobrze sprawdzi się przy chłodzonych sokach, napojach gazowanych czy smoothie. Dzięki naturalnej estetyce idealnie odnajdzie się w kawiarniach, punktach gastronomicznych, salonach fryzjerskich, biurach oraz podczas degustacji i targów branżowych.
Wykonany z wysokiej jakości papieru zabezpieczonego powłoką dyspersyjną, bez dodatku tworzyw sztucznych, co czyni go biodegradowalnym. Materiał zapewnia szczelność oraz odporność na przemakanie.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku. Skontaktuj się z nami w tym celu!
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.