Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ekologiczny kubek papierowy o pojemności 400 ml, średnicy 90 mm oraz wysokości 135 mm w kolorze białym.
Dzięki solidnej, jednowarstwowej konstrukcji świetnie sprawdza się do serwowania kawy na wynos, herbaty, czekolady oraz innych ciepłych napojów. Doskonały wybór dla kawiarni, restauracji, punktów cateringowych, a także podczas eventów i spotkań firmowych, gdzie liczy się trwałość i wygoda.
Wykonany z wysokiej jakości papieru powleczonego PLA (mączka kukurydziana). Cechuje się wysoką odpornością na przemakanie i zachowuje formę nawet w kontakcie z ciepłymi napojami. Dzięki wytrzymałości do 100°C, można bezpiecznie serwować zarówno ciepłe, jak i zimne napoje, bez obaw o przeciekanie czy utratę trwałości.
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na naszych kubkach!
Zamów już dziś i postaw na ekologiczne kubki.
Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno - znajdziesz je w produktach powiązanych.
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 139 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 400 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA), papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.