Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Jednowarstwowy kubek o pojemności 420 ml, średnicy 90 mm oraz wysokości 110 mm w kolorze białym.
Pojemny i wygodny w użyciu kubek to niezawodne rozwiązanie do serwowania różnorodnych napojów od kawy latte, przez owocowe smoothie, aż po gazowane lemoniady i zimne soki. Dzięki dużej pojemności zaspokoi potrzeby klientów, którzy cenią sobie większe porcje i wygodę użytkowania. Jego prosta, estetyczna forma sprawdzi się w kawiarniach, food truckach, biurach, a także podczas eventów, targów i wydarzeń plenerowych.
Wykonany z wysokiej jakości papieru zabezpieczonego dyspersją wodną, bez żadnych sztucznych dodatków, jest w pełni bezpieczny dla środowiska. Biodegradowalny, co oznacza, że po zużyciu może zostać przetworzony minimalizując wpływ na środowisko. Dodatkowa powłoka zapewnia szczelność i odporność na przemakanie.
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego nadruku, co daje szansę na estetyczne wyeksponowanie logo lub informacji promocyjnych.
Nie zapomnij o pasującej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 125 mm |
| Średnica | 90 mm |
| Pojemność | 420 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.