Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Papierowy lunch box o pojemności 500 ml oraz wymiarach 11 x 9 x 5 cm, w kolorze brązowym.
To kompaktowe i wygodne opakowanie, które doskonale sprawdza się przy serwowaniu potraw na wynos - sałatek, makaronów, dań obiadowych, deserów czy przekąsek. Praktyczne zamknięcie od góry umożliwia szybki i wygodny dostęp do serwowanego jedzenia, a jednocześnie pomaga zachować świeżość i jakość potraw na dłużej. Jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla lokali gastronomicznych, kawiarni, cateringu oraz firm dostarczających posiłki biurowe.
Wykonany w 100% z wysokiej jakości papieru. Dzięki czemu jest w pełni biodegradowalny i przyjazny środowisku. Wybierając ten produkt, wspierasz zrównoważone rozwiązania. Zadbajmy wspólnie o środowisko!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 110 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 90 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.