Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Lunch box ze skrzydełkami 15 x 10 x 8 cm (paczka 100 szt.)
4
Duża ilość
Opis
Opakowanie na lunch ze skrzydełkami o wymiarach 15 cm x 10 cm x 8 cm w naturalnym, kraftowym kolorze
Produkt w pełni ekologiczny i biodegradowalny, wykonany z naturalnie pochodzącego papiery z recyklingu
Niezbędnik każdego lokalu gastronomicznego serwującego swoje dania na wynos.
| Numer produktu: | 22401 |
| Waga produktu (kg): | 4,30 |
| Zastosowanie: | sałatki, makaron, ciasto, dania na wynos |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 15 x 10 x 8 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 120 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 150 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.