Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Miska z trzciny cukrowej, brązowa, ośmiokątna, 900 ml (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 195970 |
| Waga produktu (kg): | 0,50 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 18,3 cm x 18,3 cm x 6 cm |
| Kolor: | szary |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 183 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 183 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Pojemność | 900 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Szary |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.