Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z trzciny cukrowej dwudzielne, z pokrywką - 25 x 16 x 7 cm, 1000 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Białe, dwudzielne opakowanie z pokrywką o wymiarach 25 cm x 16 cm x 7 cm i pojemności 1000 ml.
Wykonane z trzciny cukrowej, która jest ekologiczną alternatywą dla polistyrenu.
Produkt ma wspaniałe właściwości termiczne, zatrzymuje ciepło i pozwala parze ulotnić się na zewnątrz.
Pudełko można przechowywać w zamrażarce oraz podgrzać w kuchence mikrofalowej.
Bardzo dobre rozwiązanie na obiady i cateringi lub sprzedaż ciast na kiermaszach i festynach.
| Numer produktu: | 38195 |
| Waga produktu (kg): | 1,70 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 25 cm x 16 cm x 7 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 250 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Tomek
Pojemniki są bardzo wytrzymałe, trzymają ciepło, nie otwierają się i nie łamią tak łatwo.