Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z trzciny cukrowej z pokrywką, 15,2 x 14,8 x 7,9 cm, 450 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 152 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 148 mm |
| Wysokość | 79 mm |
| Pojemność | 450 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.