Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z trzciny cukrowej z pokrywką, 18,5 x 13,1 x 6,6 cm, 500 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Jednodzielny pojemnik z wbudowaną pokrywką wykonany z trzciny cukrowej w kolorze białym o pojemności 500 ml oraz o wymiarach 18,5 cm x 13,1 cm x 6,6 cm.
Jeżeli poszukujesz opakowania na niewielką porcję obiadową lub na lunch to świetnie się składa - ten pojemnik jest idealny na pyszną porcję makaronu, sałatkę czy fast food. Niestraszne są mu potrawy z sosem. Świetnie sprawdzi się również na kawałek ciasta. Posiada wbudowaną pokrywkę, dzięki czemu możesz spokojnie pojemnik transportować. Ma wiele zalet, dlatego polecany jest dla firm cateringowych, restauracji i barów oferujących dania na wynos oraz typu fast food.
Wykonany jest w 100% z trzciny cukrowej - jest to niezwykle trwały materiał i co bardzo ważne - całkowicie ekologiczny. Pojemnik ma doskonałe właściwości termiczne - możesz w nim mrozić potrawy oraz je podgrzewać w mikrofalówce, wytrzymuje temperatury w zakresie -15 - 220°C. Potrawy serwowane w tym pojemniku zachowują dłużej świeżość, ponieważ pudełko nie zatrzymuje pary.
Wybierając pojemnik z trzciny cukrowej dbasz o nasze środowisko, bo to świetna alternatywa dla styropianu i plastiku. Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 185 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 131 mm |
| Wysokość | 66 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.