Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Opakowanie z trzciny cukrowej o wymiarach 18 x 12,5 x 6 cm, z wbudowaną pokrywką.
Nie trzeba wybierać między wygodą a ekologią - to opakowanie łączy w sobie obie te cechy. Idealnie sprawdzi się do makaronów, sałatek, dań mięsnych, rybnych, ryżu, deserów czy przekąsek. Wbudowana pokrywka zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu. Jest to szczególnie ważne w pracy firm cateringowych, food trucków, restauracji czy podczas organizacji eventów plenerowych.
Wykonane w 100% z trzciny cukrowej, materiału biodegradowalnego. Wytrzymuje temperatury od -15°C do 220°C, dzięki czemu świetnie sprawdza się nawet do zapiekania w piekarniku czy podgrzewania w kuchence mikrofalowej. To w pełni ekologiczna alternatywa dla plastikowych opakowań.
Szukasz opakowania z trzciny cukrowej w innym rozmiarze? Sprawdź produkty powiązane!
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 180 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 125 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.