Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z trzciny cukrowej z pokrywką, dwudzielne 24,5 x 15,8 x 6,3 cm, 1000 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Opakowanie z trzciny cukrowej dwudzielne z pokrywką o wymiarach 22 x 18 x 6 cm i pojemności 1000 ml.
Idealne do serwowania dań obiadowych, makaronów, ryb, mięs z dodatkami, sałatek czy dań wegetariańskich. Podział na dwie komory pozwala wygodnie oddzielić poszczególne składniki posiłku. Wbudowana pokrywka zabezpiecza jedzenie przed utratą świeżości, dzięki czemu świetnie sprawdza się w restauracjach, firmach cateringowych, food truckach czy przy obsłudze eventów plenerowych.
Wykonane w 100% z trzciny cukrowej - naturalnego materiału, który jest w pełni biodegradowalny. Odporne na temperatury do 220°C, dzięki czemu nadaje się zarówno do podawania gorących dań, jak i do ich podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Struktura opakowania jest trwała i wytrzymała, dzięki czemu zachowuje kształt oraz estetyczny wygląd.
Jeśli szukasz innych wariantów, sprawdź produkty z kategorii 'opakowania z trzciny cukrowej'.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 245 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 158 mm |
| Wysokość | 63 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.