Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Papierowa torebka biała na frytki 140x100 mm (paczka 200 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | 22230 |
| Waga produktu (kg): | 0,3 |
| Zastosowanie: | na wynos |
| Materiały: | papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 140 x 100 mm |
| Kolor: | biały |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 200 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 140 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, papier celulozowy |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.