Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Bardzo wytrzymały, doskonały zarówno do dań zimnych jak i gorących. Przeznaczony również do zgrzewu. Można w nim przechowywać potrawy w zamrażarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Produkt cechują świetne właściwości termiczne, więc żywność pozostaje ciepła przez długi czas.
Wykonany w 100% z trzciny cukrowej, co sprawia, że jest całkowicie biodegradowalny. Wytrzymuje temperatury od -15°C do 220°C. Po zużyciu produkty można wrzucić do brązowego pojemnika na odpady BIO lub kompostować.
Nie zapomnij o pokrywce! Sprawdź produkty powiązane - pokrywki do tego pojemnika sprzedajemy osobno.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 195 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 180 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Tomek B.
Kolejny produkt, z którego jestem bardzo zadowolony. Pojemnik z trzciny cukrowej zasługuje na duży plus.
Jon
Lubie to! :D