Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
3-warstwowa serwetka szara, 24 cm x 24 cm (paczka 250 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Serwetki 2-warstwowe w kolorze szarym o wymiarze 24 cm x 24 cm.
Wykonany z bibuły i jest przyjazna dla środowiska.
Papier się nie rozwarstwia, a dzięki dodatkowej warstwie jest wytrzymalszy.
Serwetka jest bardzo chłonna i wydajna. Do wykorzystania nie potrzeba garści serwetek.
Ma ciekawą strukturę, jest przyjemna w dotyku, niebielona i naturalna.
Dobrze się prezentuje w każdej odsłonie i w każdym lokalu gastronomicznym.
| Numer produktu: | 87449 |
| Waga produktu (kg): | 0,64 |
| Materiały: | bibuła |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 24 cm x 24 cm |
| Kolor: | szary |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 240 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 240 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Bibuła |
| Kolor | Szary |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.