Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Białe, jednodzielne opakowanie z przytwierdzoną pokrywką o wymiarach 20 cm x 20 cm x 7,5 cm.
Wykonany z trzciny cukrowej, która jest mocną konkurencją dla styropianu i plastiku.
Wytrzymuje temperatury do 220°C, więc spokojnie można umieścić w środku gorące dania.
Produkt ma wspaniałe właściwości termiczne. Wypuszcza niepotrzebną parę, dzięki czemu na jedzeniu nie zostaje nieprzyjemna wilgoć.
Pudełko można przechowywać w zamrażarce oraz podgrzać w kuchence mikrofalowej.
| Numer produktu: | 38193 |
| Waga produktu (kg): | 2,00 |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 20 cm x 20 cm x 7,5 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | -15 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 220 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 200 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (2)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Jaśko
Są genialne!!Tego nam było trzeba!!
Jarek
Jakość fajna, a cena mimo inflacji trzyma się na dobrym poziomie :)