Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów zimnych i deserów z PLA 160 ml (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Transparentny kubek z PLA o pojemności 160 ml, średnicy 72 mm i wysokości 67 mm.
Idealny do serwowania niewielkich porcji lemoniady, koktajli, smoothie, a także lodów czy deserów. Świetnie sprawdzi się podczas eventów plenerowych, w lokalach gastronomicznych, kawiarniach oraz podczas cateringu. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi to także doskonały wybór do degustacji i promocji produktów. Lekki i wygodny w użytkowaniu, a przezroczysta forma estetycznie eksponuje zawartość.
Wykonany z PLA (mączki kukurydzianej), materiału przyjaznemu środowisku. To kompostowalny materiał, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Odporny na uszkodzenia, trwały, nadaje się tylko do zimnych napojów - maksymalna odporność na temperaturę to 40 °C!
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na kubkach!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Doskonałe do zimnych napojów i deserów na każdą okazję - zamów kompostowalne kubki z PLA już teraz!
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 67 mm |
| Średnica | 72 mm |
| Pojemność | 160 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Nie |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.