Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
| Numer produktu: | 5748 |
| Waga produktu (kg): | 0,40 |
| Zastosowanie: | do serwetek 5705 i 5469 |
| Materiały: | metal |
| Kolor: | biały metal |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 1 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 110 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Wysokość | 135 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Stal |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.