Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Talerz z trzciny cukrowej biały 30 x 13,5 cm (paczka 24 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: |
88293 |
| Waga produktu (kg): | 0,64 |
| Zastosowanie: | różnego rodzaju dania i przekąski |
| Materiały: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 30 cm x 13,5 cm x 1,3 cm |
| Producent: | PAPSTAR |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 24 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 300 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 135 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.