Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Food box, 20 x 10 x 5 cm, 750 ml (paczka 100 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Papierowy, zamykany pojemnik o wymiarach 20x10x5 cm oraz pojemności 750 ml w kolorze brązowym z białym wnętrzem.
Niezastąpiony w restauracjach, cukierniach, food truckach, a także podczas imprez plenerowych. Pokrywa z otworami skutecznie redukuje nadmiar wilgoci, utrzymując świeżość i atrakcyjny wygląd serwowanych dań. Świetnie sprawdza się zarówno podczas przechowywania, jak i transportu dań na ciepło i zimno, takich jak sałatki, wrapy czy dania kuchni śródziemnomorskiej.
Wykonany w 100% z wysokiej jakości celulozowej tektury litej. Całkowicie biodegradowalny oraz kompostowalny. Wybierając ten produkt, wspierasz zrównoważone rozwiązania. Zadbajmy wspólnie o środowisko!
Zgodnie z Dyrektywą Unijną dot. produktów plastikowych, produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 200 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 100 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Karton/tektura |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.