Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie z trzciny cukrowej z pokrywką, 22,8 x 15,5 x 7,4 cm, 1000 ml (paczka 50 szt.)
Opis
Opakowanie jednodzielne z pokrywką o pojemności 1000 ml i wymiarach 22,8 x 15,5 x 7,4 cm w kolorze białym.
Doskonały wybór do pakowania zestawów obiadowych na wynos. Znajdzie swoje zastosowanie w food truckach jako uniwersalne opakowanie na sałatki, makarony azjatyckie i dania z ryżem. Dzięki wbudowanej pokrywce wygodnie przetransportujesz swoje dania w firmie cateringowej. Nie przecieka, gwarantuje bezpieczne serwowanie potraw na eventach plenerowych.
Wykonane z trzciny cukrowej, w pełni biodegradowalne. Odporne na wilgoć i tłuszcz, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Wytrzymuje temperatury od -15°C do 220°C, opakowanie można przechowywać w zamrażarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Jest to ekologiczna alternatywa dla plastiku i styropianu.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 228 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 155 mm |
| Wysokość | 74 mm |
| Pojemność | 1000 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.