Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pokrywka do tacki na sushi 24 x 16 x 3 cm (paczka 50 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 220.75 |
| Waga produktu (kg): | 0,36 |
| Zastosowanie: | posiłki na zimno, sushi |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 24 cm x 16 cm x 3 cm |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 80 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 240 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 160 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.