Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z pokrywką, kraft, 21,9 x 15 x 4,9 cm, 1200 ml (paczka 25 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 89011 |
| Waga produktu (kg): | 0,03 |
| Materiały: | papier z powłoką PE |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 21,9 cm x 15 cm x 4,9 cm |
| Kolor: | brązowy/kraft |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 100 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 25 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 219 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 150 mm |
| Wysokość | 49 mm |
| Pojemność | 1,2 l |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier z recyklingu, PP/PE |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.