Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Kubek do napojów zimnych z PLA, fi 78 mm, 250 ml (paczka 70 szt.)
Opis
Przezroczysty kubek z PLA o pojemności 250 ml, średnicy 78 mm oraz wysokości 95 mm.
Idealne rozwiązanie do zimnych napojów - od lemoniady, soków, wody z lodem, po koktajle owocowe, smoothies czy jogurty. Dzięki przezroczystej formie pozwala wyeksponować zawartość, a poręczny kształt zapewnia komfort użytkowania. Doskonały wybór na eventy plenerowe, festiwale, beach bary, pikniki czy grillowe spotkania ze znajomymi.
Został wykonany z PLA (mączki kukurydzianej). Doskonały wybór dla osób stawiających na ekologiczne rozwiązania, ponieważ jest w pełni kompostowalny. Dzięki swojej strukturze jest szczelny, wytrzymały i odporny na temperatury do 40°C. Jest przyjazną środowisku alternatywą dla plastiku.
Nie zapomnij o dopasowanej pokrywce - znajdziesz ją w produktach powiązanych. Pokrywki do kubków sprzedajemy osobno!
Oferujemy możliwość nadruku Twojego logo na naszych kubkach.
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 70 szt. |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 78 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Możliwość nadruku | Tak |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Radek W.
Dziękuje za bardzo ładne nadruki. Dobra robota.