Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik przezroczysty z PP, na zupę, 500 ml , średnica 125 mm (paczka 50 szt.)
Opis
Pojemnik z PP przezroczysty, pojemność 500ml, średnica 125 mm.
Wykonany jest z PP (polipropylen), dzięki czemu długo utrzymuje ciepło i wytrzymuje wysokie temperatury.
Idealnie nada się do: zup, sałatek, dań obiadowych czy lunchu.
Produkt wytrzymały, świetnie sprawdzi się w serwowaniu dań na wynos.
Pojemnika można używać w kuchence mikrofalowej (podgrzewanie do maksymalnie 100 stopni, przez około 5 minut).
Produkt po zużyciu należy wrzucić do żółtego pojemnika na odpadki.
| Numer produktu: |
PRE125/500C |
| Waga produktu (kg): | 0,65 |
| Materiały: | PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 500 ml, średnica 125 mm |
| Kolor: | czarny |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 120 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 67 mm |
| Średnica | 125 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.