Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opakowanie cukiernicze, przezroczyste 277x120x76 mm (paczka 350 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
| Numer produktu: | 2228LP |
| Waga produktu (kg): | 1 kg |
| Zastosowanie: | pączki |
| Materiały: | PET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Wymiary pojemnika: | 277 x 120 x 76 mm |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 350 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 277 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 120 mm |
| Wysokość | 76 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.