Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Papier brązowy do pakowania, tłuszczoszczelny 40 x 60 cm (paczka 500 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Papier do pakowania odporny na tłuszcz o wymiarach 40 cm x 60 cm.
Papier pokryty warstwą polietylenu, która chroni przed przesiąkaniem.
Jest stworzony do pakowania wszelkiego rodzaju przysmaków w różnych temperaturach – od zawijanych kanapek po ociekające tłuszczem, soczyste burgery.
Dobrze zabezpiecza zawartość - wędliny i sery spokojnie zachowują świeżość we wnętrzu papieru.
W pełni ekologiczny i biodegradowalny. Wykonany z materiałów, które są pochodzenia naturalnego.
Powinien znaleźć się w każdym food trucku, burgerowni i cateringu.
| Numer produktu: | PAP40/60KRAFT |
| Waga produktu (kg): | 6,00 |
| Materiały: | papier z powłoką PE |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 40 cm x 60 cm |
| Kolor: | kraft |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 500 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 600 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 400 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier tłuszczoodporny/tłuszczoszczelny |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.