Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik do zgrzewania 2-dzielny 22,7 x 17,8 x 4,5 cm (paczka 50 szt.)
5
Na wyczerpaniu
Opis
|
Numer produktu: |
MAP2CFV227H45 |
|
Waga produktu (kg): |
1,50 |
|
Materiały: |
100% trzcina cukrowa |
|
Certyfikat: |
wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
|
Warunki przechowywania: |
w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
|
Wymiary produktu: |
22,7 cm x 17,8 cm x 4,5 cm |
|
Kolor: |
biały |
|
Minimalna temperatura (°C): |
-15 |
|
Maksymalna temperatura (°C): |
200 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 227 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 178 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Produkt dzielony | Dwudzielny |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Patryk
Polecam :)