Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Okrągły, transparentny pojemnik o pojemności 500 ml i średnicy 120 mm.
Wykonany został z PLA (mączka kukurydziana) - odnawialnej alternatywy dla plastiku.
Wytrzymuje temperatury do 40°C.
Sprawdzi się do sałatek owocowych, przekąsek lub jogurtów.
Jego transparentność pozwala na ukazanie zawartości pojemnika.
| Numer produktu: | CF-DC-16 |
| Waga produktu (kg): | 0,62 |
| Materiały: | PLA |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | średnica obręczy 120 mm |
| Kolor: | Transparentny |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Wysokość | 80 mm |
| Średnica | 120 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Cześć!
Polecajkaaa