Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik z PLA z pokrywką 16,5 x 14,7 x 6,5 cm, 750 ml (paczka 50 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
Transparentny pojemnik z pokrywką z PLA o pojemności 750 ml oraz wymiarach 165 x 147 x 65 mm.
Doskonały wybór do przechowywania sałatek, przekąsek czy gotowych dań. Przezroczysta forma estetycznie prezentuje kolorowe warzywa, owoce i desery. Idealnie sprawdzi się także do pakowania posiłków w cateringu i sprzedaży na wynos. Może być również używany w domu do przechowywania jedzenia w lodówce czy pakowania drugiego śniadania. Wbudowana pokrywka skutecznie zabezpieczy Twój posiłek przed utratą świeżości.
Wykonany z PLA (mączka kukurydziana), w pełni kompostowalny. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego plastiku. Odporny na temperatury do 40°C, przeznaczony do potraw zimnych.
Szukasz pojemnika o innej pojemności? Sprawdź produkty powiązane!
Mimo naturalnego pochodzenia, zgodnie z przepisami UE, PLA uznawany jest za plastik, dlatego objęty jest opłatą SUP (Single Use Plastic).
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 165 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 147 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Pojemność | 750 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Mączka kukurydziana (PLA) |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.