Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pokrywka PET do pojemnika fingerfood 4 x 4 cm (40 szt.)
0
Duża ilość
Opis
Pokrywka do pojemnika krystalicznego fingerfood 4 cm x 4 cm (kod produktu: 66371)
Wykonana jest z PET (Politereftalan etylenu).
Wytrzymuje temperatury od -20°C do 40°C.
Pokrywka chroni zawartość przed wyschnięciem.
Idealnie sprawdzi się przy cateringu i degustacjach.
Po zużyciu produkt należy wrzucić do żółtego pojemnika na odpady.
| Numer produktu: | 66370 |
| Waga produktu (kg): | 0,06 |
| Materiały: | PET |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 4 cm x 4 cm |
| Kolor: | transparentny |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 40 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 40 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 40 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PET |
| Kolor | Bezbarwny/transparentny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.