Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Wytrzymały karton pokryty wewnątrz powłoką anty-tłuszcz idealnie zabezpieczy tort czy inne ciasta przed uszkodzeniem i przeciekaniem.
Niezbędny do transportu wyrobów cukierniczych z piekarni do cukierni. Tort, ciasto, pączki, każdy z tych produktów zaprezentuje się w nim wyśmienicie.
Odpowiedni kształt pudełka pozwala włożyć produkt razem z opakowaniem bezpośrednio do witryny cukierniczej. Ułatwia to też wyjmowanie.
FSC - Forest Stewardship Council AC to międzynarodowa organizacja non-profit, promująca odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami poprzez certyfikację drewna.
Produkt rozłoży się nawet w przydomowym kompostowniku.
JUŻ TERAZ MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO NADRUKU!
| Numer produktu: | 71725 |
| Waga produktu (kg): | 7,20 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 25 cm x 25 cm x 10 cm |
| Kolor: | biały |
| Minimalna temperatura (°C): | 0 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 90 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 250 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 250 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Biały |
| Pokrywka - wieczko | Tak - wbudowane zamknięcie (w zestawie) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.