Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Tacka na ciastko z trzciny cukrowej, biała, 133 x 113 mm (paczka 50 szt.)
0
Duża ilość
Opis
| Numer produktu: | RATC |
| Waga produktu (kg): | 0,30 |
| Materiał: | trzcina cukrowa |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną, spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 133 x 113 mm |
| Minimalna temperatura (°C): | -40 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 180 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 50 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 133 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 113 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.