Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Opis
Ekologiczna tacka papierowa o wymiarach 13,5 x 7 x 4,5 cm i pojemności 300 ml, w kolorze naturalnego brązu.
Idealne rozwiązanie do serwowania frytek, nuggetsów, hot-dogów, mini burgerów, owoców, słodkich wypieków czy przekąsek. Jej kompaktowy rozmiar i wygodny kształt ułatwiają podawanie posiłków w food truckach, barach szybkiej obsługi, na festiwalach, targach i eventach plenerowych. Lekka, poręczna i trwała, dzięki czemu zapewnia komfort użytkowania. Górny wymiar tacki wynosi: 8 x 15 cm.
Wykonana w 100% z wysokiej jakości papieru, który jest w pełni biodegradowalny. Zachowuje swój kształt nawet przy ciepłych daniach. Wytrzymała i tłuszczoszczelna, bez problemu podasz w niej dania o różnej strukturze.
Produkt nie podlega opłacie SUP (Single Use Plastic), ponieważ został wykonany z ekologicznych i naturalnych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 135 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 70 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Pojemność | 300 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier |
| Kolor | Brązowy/Kraft |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (1)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Krystyna n
Świetnie się pakuje do nich curly fries