Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Torba papierowa, kraft - 36 x 22 x 11 cm (paczka 250 szt.)
0
Na wyczerpaniu
Opis
Torba papierowa w kolorze kraftu:
- wytrzymała i pakowna,
- w pełni biodegradowalna,
- w 100% ekologiczna.
| Numer produktu: | 88448 |
| Waga produktu (kg): | 5,30 |
| Materiały: | papier z recyklingu |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 36 cm x 22 cm x 11 cm |
| Kolor: | brązowy |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 250 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 360 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 220 mm |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Papier/papier z recyklingu |
| Kolor | Srebrny |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.