Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik czarny z PP - 21,5 x 17 x 4 cm, 800 ml (paczka 40 szt.)
0
Średnia ilość
Opis
| Numer produktu: | COOK800N |
| Waga produktu (kg): | 1 |
| Materiały: | PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 posiada certyfikat BPI COMPOSTABLE i testy SGS |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Wymiary produktu: | 21,5 cm x 17 cm x 4 cm |
| Kolor: | czarny |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 120 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 40 szt. |
| Długość (dłuższy bok podstawy) | 215 mm |
| Szerokość (krótszy bok podstawy) | 170 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Pojemność | 800 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.