Darmowa dostawa od 550 zł!
Wysyłka tego samego dnia dla wszystkich zamówień złożonych do godz. 14:00!
Pojemnik do sosów czarny z PP 30 ml, fi 66 mm, 26 mm (paczka 100 szt.)
0
Duża ilość
Opis
| Numer produktu: | A3458 |
| Waga produktu (kg): | 0,17 |
| Zastosowanie: | sosy, dipy |
| Materiały: | PP |
| Certyfikat: | wyprodukowane zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością EN 13432 oraz ASTM 6400 |
| Warunki przechowywania: | w suchym pomieszczeniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed wilgocią |
| Pojemność (ml): | 30 |
| Minimalna temperatura (°C): | -20 |
| Maksymalna temperatura (°C): | 40 |
Dane techniczne
| Ilość w paczce | paczka 100 szt. |
| Wysokość | 26 mm |
| Średnica | 66 mm |
| Pojemność | 30 ml |
| Tworzywo (materiał, surowiec) | PP |
| Kolor | Czarny |
| Pokrywka - wieczko | Tak - sprzedawane osobno (zobacz produkty powiązane) |
| Opłata SUP | Bez opłaty SUP |
Opinie o produkcie (0)
Masz pytania związane z tym produktem?
Porozmawiaj z naszym doradcą!
Hanna Olborska
Specjalistka ds. obsługi klienta
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.